Agri Plus Tarım Inovasyon Ödülleri Sahiplerini Arıyor!​

2-3 Kasım tarihlerinde düzenlenecek 2. Tarım Gıda ve Gastronomi Inovasyon Zirvesi kapsamında Gift & Webagron İşbirliğiyle düzenlenen Agri Plus Tarım Inovasyon Ödülleri’nde tarımsal üretime gönül veren girişimcilerin ve sektörün önde gelen markalarının başarılarına mercek tutulacak.

Bu yıl ilk defa düzenlenen Agri Plus Tarım Inovasyon Ödülleri ürün ve projeleri destekleyerek tarımda sürdürülebilirlik ve inovasyonun öneminin altını çizerken; üreticileri, ihracatçıları, araştırmacıları, genç ve kadın çiftçileri cesaretlendirerek, tarımın sürdürülebilirligi, inovasyonu ve uluslararası rekabet gücü için sektörün geleceğine ışık tutacak.

2. Tarım Gıda ve Gastronomi Inovasyon Zirvesi

Tarım ve tarıma dayalı sanayi sektörlerinin ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerini artırmayı hedefleyen 2.Tarım Gıda ve Gastronomi Inovasyon Zirvesi tarım, gıda ve gastronomi alanında çalışan kamu çalışanları, akademisyenler, ulusal ve uluslararası ölçekli startup şirketleri, KOBI’ler, büyük şirketler; girişimciler, sağlık profesyonelleri, medya ajanslarını bir araya getiriyor.

Tarladan Çatala Inovasyon: Türkiye Tarım, Gıda ve Gastronomi sektörünün
katma degerli gelecegini planlamak

2-3 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek 2. Tarım Gıda ve Gastronomi Inovasyon Zirvesi’nde, yerel ürünlerle değer yaratan markaların hikayeleri küresel şirketlerle paylaşılarak yerli üreticinin uluslararası pazarda rekabet edebilmesi konusunda ilham veren örnekler paylaşılacak.

2 gün boyunca; markalaşma, inovasyon ve fikri mülkiyet konuları odağında birçok konu ve konuk ile tartısılacak ve somut çıktılar üretmeyi amaçlayan paneller ve sunumların ardından, Agri Plus Tarım Inovasyon Ödülleri 3 Kasım Cuma aksamında sahiplerini bulacak.

KATEGORİLER

KATEGORİLER

EN YENİLİKÇİ TARIMDA DİJİTALLEŞME ÇÖZÜMÜ

EN YENİLİKÇİ
TOHUM TEKNOLOJİSİ ÜRÜNÜ

EN YENİLİKÇİ
HAYVAN ISLAHI
TEKNOLOJİSİ ÜRÜNÜ

EN YENİLİKÇİ
GÜBRE TEKNOLOJİSİ

EN YENİLİKÇİ
SULAMA TEKNOLOJİSİ

EN YENİLİKÇİ
BİTKİ KORUMA
ÜRÜNÜ

EN YENILIKÇI DOĞA DOSTU TARIM TEKNOLOJİSİ UYGULAMASI-REGENERATIVE, ECOLOGICAL VB.

EN YENİLİKÇİ
SÜRDÜRÜLEBİLİR TARIM
UYGULAMASI PROJESİ

EN YENİLİKÇİ
TARIM FİNANSMAN MODELİ VE UYGULAMASI

EN YENİLİKÇİ
TARIMSAL ÜRETİM
MAKİNESİ

JÜRİLER

KİMLER KATILABİLİR?

Katılım, Başvuru, Değerlendirme ve Ödül Töreni

Agri Plus Tarım Inovasyon Ödülleri, belirlenen kategorilerde yenilikçi ve fark yaratan ürün, hizmet ve çözümler sunan tüm girisimciler ve büyük ölçekli sirketlerin katılımına açıktır. Ücretsiz basvuru için Basvuru Formu’nu doldurmanız yeterlidir.

Türkiye’nin önder çiftçileri, alanında uzman akademisyenler, tarıma deger katan sosyal girisimciler ve iyi tarım markalarının temsilcilerinden olusacak olan jüri üyeleri tarafından degerlendirilen ve ödüle layık görülen “En Yenilikçi” ürünler ve çözümler 3 Kasım Cuma aksamı, Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan görkemli bir ödül töreninde takdim edilecektir.

Farklı kategorilerde basvuru yapmak isteyen adaylar, her kategori için Basvuru Formu’nu ayrı ayrı doldurmalıdır.

Yarısma Takvimi: Son Basvuru Tarihi : 25 Ekim Çarşamba Ödül Töreni : 3 Kasım Cuma Lokasyon : Mustafa Kemal Kültür Merkezi

Agri Plus Tarım Inovasyon Ödülleri’ne basvuran tüm adaylar 2. Tarım Gıda ve Gastronomi Inovasyon Zirvesi’ne ücretsiz katılım hakkına sahiptir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Agri Plus Tarım İnovasyon Ödülleri, belirlenen kategorilerde yenilikçi ve fark yaratan ürün, hizmet ve çözümler sunan tüm girişimciler ve büyük ölçekli şirketlerin katılımına açıktır.

Bu yıl ilk defa düzenlenen Agri Plus Tarım İnovasyon Ödülleri ürün ve projeleri destekleyerek tarımda sürdürülebilirlik ve inovasyonun öneminin altını çizerken; üreticileri, ihracatçıları, araştırmacıları, genç ve kadın çiftçileri cesaretlendirerek, tarımın sürdürülebilirliği, inovasyonu ve uluslararası rekabet gücü için sektörün geleceğine ışık tutmayı amaçlar.

Agri Plus Tarım İnovasyon Ödülleri’ne başvuran tüm adaylar 2. Tarım Gıda ve Gastronomi İnovasyon Zirvesi’ne ücretsiz katılım hakkına sahiptir.

Agri Plus Tarım İnovasyon Ödülleri’nin kazanan markalar Webagron yapımı Filizlenen Girişimler programına konuk edilecektir. Filizlenen Girişimler, tarım sektöründe yenilikçi fikirleri olan ve harekete geçen girişimcilerin sesi olmayı, bu sesi geniş kitlelere duyurmayı ve insanları tarımsal girişim konusunda cesaretlendirmeyi amaçlayan ve destekleyen bir projedir.

Agri Plus Tarım İnovasyon Ödülleri, İstanbul’da Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. (Açık adres: Akat, Uğur Mumcu Caddesi No:8, 34335 Beşiktaş/İstanbul) AVM içerisinde bulunan Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nin önünde bir otopark mevcuttur.