GIDAPLUS İNOVASYON ÖDÜLLERİ - 2024

Previous
Next

3. Gıda İnovasyon Zirvesi ve 3. Gıda Plus Ödülleri ile 2024 yılında ‘geleceği’ konuşacağız. Geleceğin gıdaları nasıl üretilecek ve ne formlarda sunulacak? Bu teknoloji için Türkiye hazır mı? Markaların sürdürülebilir gıda üretimlerine yönelik iyi uygulama örneklerini dinlerken, zirve alanında yer alan “İnovasyon Sergi Alanı”nda markaların yenilikçi ürünlerini tadabileceksiniz. Zirve akşamı düzenlenecek 3. Gıda Plus Ödülleri‘nde “Gıdaya Artı Değer Katan” markaları tanıma fırsatı elde edeceksiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Gıda Plus Ödülleri, şirketlerin “en yenilikçi” ürünlerini tanıtmalarını ve doğru kişilerle buluşturmalarını sağlar. Bu sebeple, hangi ürününüzün hikayesini anlatmak isterseniz, hangi ürününüzü inovasyonla farklı bir seviyeye taşıdığınızı düşünüyorsanız, o ürünle başvurabilirsiniz.

Kadın girişimci: 750 TL + KDV

Start up Şirketleri, Üniversiteler ve Ar-Ge Merkezleri: 1000 TL + KDV

KOBİ ve Büyük Ölçekli Şirketler: 2000 TL + KDV

*5 ve üzeri kategori başvurusuna %20 indirim

Size uygun ücreti, aşağıda yer alan IBAN numarasına iletebilirsiniz.

*Gıda İçecek ve Tarım Politikaları Araştırmaları Merkezi Derneği İktisadi İşletmesi

**Vakıfbank Emek Şubesi

***TR 71 0001 5001 5800 7327 8693 87

Farklı alanlarda uzman akademisyenlerin, sektör temsilcilerinin, şeflerin bir araya geldiği 65 jüri üyemiz, formda yer alan sorular ve tadım etkinliği ile ürünleri değerlendirip, “en yenilikçi” ürünleri seçecekler.

Başvuru ücreti yatırıldıktan sonra, “Gıda Plus Ödülleri Kayıt Formu” sayfasını açmalısınız. Şirket, formda yer alan soruları cevaplandırdıktan sonra, formlar oylama için jüri üyelerine iletilir.

Ödüllerin kazananları Gıda Plus Ödülleri Töreni’nde takdim edilecek.