[vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][vc_single_image image=”1772″ img_size=”full” alignment=”center” lazy_loading=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ultimate_heading main_heading=”Yöntemimiz” alignment=”left” main_heading_margin=”margin-bottom:40px;”][/ultimate_heading][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

Yaşamın kaynağı olan toprağa büyük bir sevgi, bağlılık ve inanç besleriz. Çiftçiler ve tüketicilerin tarım ve gıda ile kuracakları güven içinde bir ilişkinin düşünü kurar; bu yolda üretilecek politikalar için tutkuyla çalışırız. Yalnızca güncelin peşinde koşmaz, kendi gündemimizi de belirleriz. Çiftçi ve tüketicinin kaygılarını önceliklendirir; bu kaygıların köken ve sonuçlarını araştırarak analize tabi tutar; meseleyi kolay anlaşılır, temiz ve açık bir dille önce tabanla paylaşarak kendi sorunlarını sahiplenmeleri yolunda kendilerini cesaretlendirir, savunuculukta yön veririz. İkinci aşamada gündemleştirdiğimiz sorunlar için karar vericilerin kapısını çalar, haberdar olmalarını sağlarız.

Ürettiğimiz her bilginin, uzmanlığa dayalı, güvenilir ve objektif olmasını gözetiriz. Bu yönümüzle insanlara güven veririz. İletişim dilimiz saygı uyandırır ama buna tezat oluşturmayacak şekilde samimidir. Yaptığımız işin “ilk” olduğunun farkında olarak çalışırız. Tüm bakış açılarına eşit yakınlıkta dururuz.

Kendi görüşlerimizi ortaya koymaktan ziyade, farklı bakış açılarının bir arada sunulması için ortamlar yaratırız. Geniş görüşlü, uzlaştırıcı, yeniliklere açık bir zihinle çalışmayı; genç ve güncel bir tavırla bakıp üretmeyi gözetiriz.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

Değerlerimiz

[/vc_column_text][vc_column_text]

Kaynak ve Harcamalarımız

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]