[vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][vc_single_image image=”6539″ img_size=”full” alignment=”center” lazy_loading=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ultimate_heading main_heading=”Kaynak ve Harcamalarımız” alignment=”left” main_heading_margin=”margin-bottom:40px;”][/ultimate_heading][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

Kaynaklarımız

GIFT olarak yönetim ve karar alma süreçlerinde katılımcılığı esas aldığımız gibi, kaynak yaratma konusunda da çeşitliliği, şeffaflığı ve hesap verebilirliği önemsiyoruz. Bugüne kadar aşağıda belirtilen kaynaklar üzerinden finansman sağladık;  bundan sonraki süreçte de bu kaynakları kullanarak faaliyetlerimize devam edeceğiz.

 

2018-2019 döneminde elde etmiş olduğumuz kaynakların dağılımı aşağıdaki gibidir:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GIFT olarak, personel, yönetim ve idari giderleri asgari düzeyde tutuyor; kaynaklarımızı, gıda-tarım alanında yürüttüğümüz araştırma, proje ve savunuculuk çalışmaları için kullanmayı önceliyoruz. Bu amaçla, kalıcı yönetim ve idari personeli istihdamı yerine, kaynaklarımız ile proje ve çalışmalarımızın ana hedefleri doğrultusunda proje-bazlı esnek istihdam modelini benimsiyoruz.

Harcamalarımız

Bugün için sürdürdüğümüz ve geleceğe yönelik planladığımız harcama kategorileri aşağıdaki gibidir:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]