[vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][vc_single_image image=”1768″ img_size=”full” alignment=”center” lazy_loading=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ultimate_heading main_heading=”Değerlerimiz” alignment=”left” main_heading_margin=”margin-bottom:40px;”][/ultimate_heading][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

Kapsayıcılık: GİFT yürütmekte olduğu çalışmalarda, ilgili bütün kesimleri sürece dahil etmeyi hedefler.

Tarafsızlık: GİFT hiçbir çıkar grubunun, politik görüşün veya ideolojinin temsilcisi veya sözcüsü değildir.

Objektiflik: GIFT, çalışmalarında araştırma, analiz, uzmanlık ve veriye dayalı, teyit edilebilir güvenilir bilgi üretimini benimser

Bütüncül Bakabilme: GİFT yürütmekte olduğu çalışmaları, değer zincirinin tarladan sofraya tüm halkalarının varlığını hesaba katarak yürütür.

Kalıcılık için Çalışma: GİFT, tarım-gıda politikalarının finansal, çevresel ve insani kaynakların kalıcılığını destekleyici şekilde geliştirilmesini destekler.

Ekonomik Şeffaflık: GİFT, elde ettiği mali kaynaklar ve harcamalar konusunda şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkelerini esas alır.

Öngörülü Çalışma: GİFT çalışmalarında, dünyada üretilen güncel bilgi, uzmanlık ve  tecrübe ile  tartışılmakta olan/hayata geçen uygulamaların öngörülü biçimde ele alınarak kullanımını destekler.

Doğa ve Teknolojiyle Dostluk: GİFT çalışmalarında, teknolojinin doğal yaşamın muhafazasından taviz vermeden kullanımını destekler.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

Yöntemimiz

[/vc_column_text][vc_column_text]

Kaynak ve Harcamalarımız

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]